Курси юних декораторів

ВІДКРИТИЙ ЗАПИС В НОВІ ГРУПИ!

Цікаві та корисні знання для підлітків в Арт-нуво магазин-студія!

Практичні заняття без комп’ютера))) по “дорослим” технікам декорування. Знайомство з професією “декоратор”.      

                

ПРОГРАМА:

 1. Основні матеріали та інструменти в роботі декоратора.  Декупаж, як основа для створення роботи на склі, варіанти створення фонів.   Матеріали під запікання німецької компанії Creul.  Скляна риба. Тарілка.   
 2. Ваза з імітацією опалового скла. Вітражні техніки. Робота з об’ємними вітражними фарбами. Скляна ваза.  
 3. Вітражі в меблі в техніці “Тіффані”. Класичний і об’ємний вітраж в одній роботі. Вітражні фарби Vitrail французької компанії Pebeo і італійської компанії Ferrario Deco Glass Volume. Техніки штучного старіння різних поверхонь. Золочення і патинування. Створення фактур.
 4. Скляний глечик з ефектом розтрісканої від часу фарби. Техніка однофазного кракелюра з елементами розпису.Спонж, як інструмент для роботи. Тонування країв виробу.
 5. Імітація керамічної глазурі. Варіанти декору різних поверхонь. Універсальні фарби французької компанії Pebeo “Prisme” & “Moon”. Рамка для дзеркала.
 6. Техніка “Терра” – еко стиль. Робота з сухоцвітом та моделюючими пастами. Різні способи створення фактур. Флейці, техніка Штампінг. Навіщо декораторам стільки пензлів?
 7. Шкатулка в стилі френч-вінтаж. Створення потертостей. Техніки “Шеббі” і “decape”, робота крейдяними фарбами. Перенесення чорно-білого зображення. Спеціальні медіуми для роботи.
 8. Стімпанк- цікаво, модно і прикольно! Робота з чіпбордамі, накладками, клеями, фактурними пастами. Імітації іржі та забруднень. Різні способи створення фактур. Шкатулка.
 9. Ключниця в стилі “Шеббі шик”. Кольорове тонування деревини і вибілювання основи під зображення. Патинування фактурних зображень і країв виробу. Особливості стилю.
 10. Фреска. Імітація обштукатуреної стіни, особливості роботи з декупажной картою. Тонування дерев’яної рами.

На заняттях Ви, юні майстри, будете працювати з різними інструментами і сучасними декораторськими матеріалами. Результатом навчання будуть практичні знання і вміння втілити ці знання в цікаві предмети декору.

А ще студенти курсів отримають Сертифікат Арт-нуво магазин-студія.

Тривалість курсу – 10 занять по 2,5-3 години. Заняття будуть проходити один раз в тиждень.

Вартість заняття 400 грн. + вартість заготовки. Сплата 2ма частинами по 50%.

Основні правила запису:

Запис тільки післі внесення 100%  только после 100% передоплати первых 50% суми. 

 • при скасування запису / заняття більш ніж за 3 дні, вам буде або повністю повернута передоплата, або буде запропоновано перенести оплату на інше заняття.
 • якщо ви скасовуєте заняття менш, ніж за 3 дні, то плата не повертається, але можливість перенести заняття залишається.
 • при скасуванні відвідування в день заняття, плата не повертається, можливості перенести оплату на інший день немає. Поважайте свій час і час викладачів Арт-нуво магазин-студія.

Подивитись роботы випускників Курсу Юних декораторів.

Запис по тел. 044 2480726